Publications Office of the EU
Framework agreement for the purchase of ICT equipment - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Framework agreement for the purchase of ICT equipment

  • Δημοσιεύτηκε
    15/12/2023
  • Προθεσμία
    29/01/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    29/01/2024
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Indre Østfold kommune
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
77,000,000.00 NOK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
23/62
Περιγραφή

The contracting authority invites tenderers to an open tender contest for a framework agreement for the purchase of ICT equipment. The objective of the agreement is to achieve a cost efficient and rational procurement of ICT equipment for the Contracting Authority's users and entities. A framework agreement shall be signed with one tenderer for the purchase of PC clients and monitors, mobile telephones and tablets, meeting room systems and classroom screens, other accessories and periphery equipment and network equipment. The list is not exhaustive.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=4006&GoTo=Tender
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=4006&GoTo=Tender
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
29/01/2024 14:05
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Κωδικός CPV

30200000 - Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες

39000000 - Έπιπλα (όπου περιλαμβάνονται έπιπλα γραφείου), επιπλώσεις, οικιακές συσκευές (εκτός από συσκευές φωτισμού) και προϊόντα καθαρισμού

32250000 - Κινητά τηλέφωνα

30213000 - Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές

32200000 - Συσκευές εκπομπής για ραδιοτηλεφωνία, ραδιοτηλεγραφία, ραδιοφωνική μετάδοση και τηλεόραση

30210000 - Μηχανές επεξεργασίας δεδομένων (υλισμικό)

Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.