Publications Office of the EU
Γαλλία-Λυών: Υπηρεσίες λογιστικής και διαχειριστικού ελέγχου - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Γαλλία-Λυών: Υπηρεσίες λογιστικής και διαχειριστικού ελέγχου

  • Δημοσιεύτηκε
    18/10/2018
  • Προθεσμία
    20/11/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    21/11/2018
  • Ανατέθηκαν
    02/01/2019
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Crédit Municipal de Lyon
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FR France
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FR France
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79210000 Υπηρεσίες λογιστικής και διαχειριστικού ελέγχου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
354,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
AVIS no18-05
Περιγραφή

Externalisation du dispositif de contrôle périodique prévu par l'arrêté du 3.11.2014 pour les 9 Caisses de crédit municipal, membres du groupement de commandes: Avignon, Bordeaux, Dijon, Lyon, Nice, Nîmes, Strasbourg, Toulon, Toulouse.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Crédit municipal de Lyon
Εθνικός αριθμός μητρώου: 266900299
Ταχυδρομική διεύθυνση: 221 rue Duguesclin
Πόλη: Lyon
Κωδικός NUTS: FR
Ταχυδρομικός κώδικας: 69003
Χώρα: FRA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: M. le directeur du crédit municipal de Lyon, 221 rue Duguesclin, 69003 Lyon
Κύρια διεύθυνση: http://www.credit-municipal-lyon.fr
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.e-marchespublics.com
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
21/11/2018 10:00
Αγοραστές
Credit municipal de Lyon
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
354,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: PWC Advisory
Ταχυδρομική διεύθυνση: 63 rue de Villiers
Πόλη: Neuilly-sur-Seine
Ταχυδρομικός κώδικας: 92200
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.