Publications Office of the EU
Γαλλία-Cholet: Υπηρεσίες επιθεώρησης αποχετεύσεων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Cholet: Υπηρεσίες επιθεώρησης αποχετεύσεων

  • Δημοσιεύτηκε
    16/06/2017
  • Προθεσμία
    17/07/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    17/07/2017
  • Ανατέθηκαν
    12/10/2017
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Cté d'agglomération du Choletais
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90491000 Υπηρεσίες επιθεώρησης αποχετεύσεων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
610,000.00 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
AdC17S0005
Περιγραφή

Prestations relatives aux inspections visuelles ou télévisuelles des réseaux d'assainissement d'eaux pluviales, d'eaux usées et unitaires anciens ou neufs et aux essais d'étanchéité et de pression sur les réseaux neufs d'eaux usées et unitaires sur le territoire de l'agglomération du Choletais. Le marché est un accord cadre à bons de commandes, conclu pour une période allant du 1er janvier 2018 au 31 décembre 2018, renouvelable 3 fois par période de 1 an, pour une durée maximale de 4 ans, soit jusqu'au 31 décembre 2021.
Lot no1: Contrôle des réseaux d'assainissement anciens pour un montant annuel minimum de 15 000 euro ttc et maximum de 75 000 euro (T.T.C.).
Lot no2: Contrôle des réseaux d'assainissement neufs pour un montant annuel minimum de 18 000 euro ttc et maximum de 108 000 euro (T.T.C.).

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Cté d'agglomération du Choletais
Ταχυδρομική διεύθυνση: Hôtel d'Agglomération, rue Saint-Bonaventure, BP 62111
Πόλη: Cholet Cedex
Κωδικός NUTS: FR512
Ταχυδρομικός κώδικας: 49321
Χώρα: FRA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Service marchés-contrats
Κύρια διεύθυνση: http://www.ville-cholet.fr
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
17/07/2017 17:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.