Publications Office of the EU
Ανακατασκευή ανασκαφών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Ανακατασκευή ανασκαφών

  • Δημοσιεύτηκε
    11/09/2025
  • Προθεσμία
    17/09/2025
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    17/09/2025
  • Ανατέθηκαν
    04/12/2025
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: HU110 Budapest
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
77231000 Υπηρεσίες διαχείρισης δασοκομίας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
EKR001053322025
Περιγραφή

Αποκατάσταση του πλάτους των εκκενώσεων δασών στη ζώνη ασφαλείας των γραμμών μεταφοράς ηλεκτρικής ενέργειας υψηλής τάσης (εγκαταστάσεις γραμμών) για τη διατήρηση της επιχειρησιακής ασφάλειας. Λήψη των απαραίτητων αδειών και εκτέλεση των κατασκευαστικών εργασιών.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR001053322025
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR001053322025
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
17/09/2025 11:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

77231000 - Υπηρεσίες διαχείρισης δασοκομίας

45111220 - Εργασίες απομάκρυνσης μπάζων

77211000 - Υπηρεσίες σχετιζόμενες με την υλοτομία

77210000 - Υπηρεσίες υλοτομίας

Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: M2.1. szerinti szakember szakmai alkalmasságon felüli többlet szakmai tapasztalata (Kbt. 77. § (1) bek. min. 0 - max. 24 hónap)(
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 5
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: M2.2. szerinti szakember szakmai alkalmasságon felüli többlet szakmai tapasztalata (Kbt. 77. § (1) bek. min. 0 - max. 24 hónap)
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 5
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: M2.3. szerinti szakember szakmai alkalmasságon felüli többlet szakmai tapasztalata ((Kbt. 77. § (1) bek. min. 0 - max. 36 hónap)
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 5
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Engedélyeztetési eljárás lefolytatása (nettó Ft/m2)
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 17
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Bozótírtás (nettó Ft/m2)
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 17
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Fakitermelés (nettó Ft/m2)
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 17
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Tuskózás (nettó Ft/m2)
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 17
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Folyamat lezárása (nettó Ft/m2)
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 17
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: KEFAG Kiskunsági Erdészeti és Faipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Kecskemét
Ταχυδρομικός κώδικας: 6000
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Nemes Bau Plusz Építési, Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Sopron
Ταχυδρομικός κώδικας: 9400
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Pilisi Parkerdő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Visegrád
Ταχυδρομικός κώδικας: 2025
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Zöldterület Kezelő Kertészeti Korlátolt felelősségű társaság
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Tiszasziget
Ταχυδρομικός κώδικας: 6756
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.