Publications Office of the EU
Γερμανία-Falkensee: Εργασίες κατασκευής κτιρίων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Falkensee: Εργασίες κατασκευής κτιρίων

  • Δημοσιεύτηκε
    17/06/2019
  • Προθεσμία
    17/07/2019
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    17/07/2019
  • Ανατέθηκαν
    24/09/2019
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Stadt Falkensee
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DE408 Havelland
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE408 Havelland
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45210000 Εργασίες κατασκευής κτιρίων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,161,903.14 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
SF2019/109
Περιγραφή

Neubau Kita/ Hort
Los 02 Rohbauarbeiten.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Stadt Falkensee
Ταχυδρομική διεύθυνση: Falkenhagener Straße 43/49
Πόλη: Falkensee
Κωδικός NUTS: DE408
Ταχυδρομικός κώδικας: 14612
Χώρα: DEU
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Fachbereich Hochbau
Κύρια διεύθυνση: https://www.falkensee.de
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXT9YYDYY32
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
17/07/2019 13:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
1,161,903.14 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Perleberger Hochbau GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση: Schwarzer Weg 5
Πόλη: Perleberg
Ταχυδρομικός κώδικας: 19348
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.