Publications Office of the EU
Γαλλία-Le Cannet: Υπηρεσίες τροφοδοσίας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Le Cannet: Υπηρεσίες τροφοδοσίας

  • Δημοσιεύτηκε
    02/02/2018
  • Προθεσμία
    05/03/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    06/03/2018
  • Ανατέθηκαν
    11/06/2018
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Mairie du Cannet
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
55520000 Υπηρεσίες τροφοδοσίας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
960,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
240,000.00 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
MAPA 2018-001
Περιγραφή

Il s’agit de prestations de traiteurs relevant de l’article 28 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016 comprenant la fourniture et la livraison de produits alimentaires pour les cocktails, ainsi que tous les repas organisés par la Ville du Cannet dans le cadre de son activité municipale.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Mairie du Cannet
Ταχυδρομική διεύθυνση: 20 bd Sadi Carnot
Πόλη: Le Cannet
Κωδικός NUTS: FRL03
Ταχυδρομικός κώδικας: 06110
Χώρα: FRA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Service des marchés
Κύρια διεύθυνση: www.lecannet.fr
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
06/03/2018 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.