Publications Office of the EU
Αγορά οχημάτων για το Chambre de Métiers et de l’Artisanat Auvergne-Rhône-Alpes - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Αγορά οχημάτων για το Chambre de Métiers et de l’Artisanat Auvergne-Rhône-Alpes

  • Δημοσιεύτηκε
    25/04/2025
  • Προθεσμία
    26/05/2025
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
CMAR Auvergne Rhône Alpes
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRK26 Rhône
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
34100000 Αυτοκίνητα οχήματα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,500,000.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Σκοπός της παρούσας διαβούλευσης είναι η παροχή 59 νέων ελαφρών οχημάτων προς αγορά χωρίς οδηγούς σε περιφερειακούς/διαμεριστικούς χώρους των βιοτεχνικών και βιοτεχνικών επιμελητηρίων της περιφέρειας του Ροδανού-Άλπεων (CMA AuRA).

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://cmar-auvergne-rhonealpes.e-marchespublics.com/pack/annonce_marche_public_30254_1090299.html
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://cmar-auvergne-rhonealpes.e-marchespublics.com/pack/annonce_marche_public_30254_1090299.html
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
2 - Prix des prestations
Εκτιμώμενη αξία
1,500,000.00
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.