Publications Office of the EU
E05 Technical Consultant Rolling Stock - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

E05 Technical Consultant Rolling Stock

  • Δημοσιεύτηκε
    29/12/2023
  • Προθεσμία
    29/01/2024
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Vestland Fylkeskommune v/ Bybanen Utbygging
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71311230 Υπηρεσίες μηχανικού σχετιζόμενες με την κατασκευή σιδηροδρόμων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
25,000,000.00 NOK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
BU/23/9
Περιγραφή

Bybanen Utbygging would like to enter into a contract with a technical consultant for the entire procurement process for Carriage procurement for construction stage 5 - Bergen centre - Åsane, with options for following up the delivery and maintenance in the ongoing and future construction stages.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5024&GoTo=Tender
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5024&GoTo=Tender
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
Task Comprehension
Εκτιμώμενη αξία
25,000,000.00 NOK
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Ricardo Rail
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Valby
Ταχυδρομικός κώδικας: 2500
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: PROSE AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Västerås
Ταχυδρομικός κώδικας: 722 12
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Rambøll Norge AS 2
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Oslo
Ταχυδρομικός κώδικας: 0275
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: TÜV NORD Systems
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Hamburg
Ταχυδρομικός κώδικας: 22525
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: WSP Norge AS
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Oslo
Ταχυδρομικός κώδικας: 0165
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: SYSTRA NORGE AS
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Lysaker
Ταχυδρομικός κώδικας: 1327
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Intransit Mobility Engineering AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: STOCKHOLM
Ταχυδρομικός κώδικας: 11122
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.