Publications Office of the EU
Πολωνία-Łódź: Φαρμακευτικά προϊόντα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Łódź: Φαρμακευτικά προϊόντα

  • Δημοσιεύτηκε
    22/02/2014
  • Προθεσμία
    02/04/2014
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    02/04/2014
  • Ανατέθηκαν
    29/09/2014
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
WSS im. M. Kopernika w Łodzi
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,671,202.80 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,591,593.84 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
25/ZP/14
Περιγραφή

Przedmiotem zamówienia publicznego są dostawy produktów farmaceutycznych – Azacitidine.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
02/04/2014 11:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
1,671,202.80 PLN
Τελική αξία της σύμβασης
1,591,593.84 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Komtur Polska Sp. z o.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Puławska 405a
Πόλη: Warszawa
Ταχυδρομικός κώδικας: 02-801
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.