Publications Office of the EU
Ισπανία-Palma: Υπηρεσίες ασφάλισης μηχανοκίνητων οχημάτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Palma: Υπηρεσίες ασφάλισης μηχανοκίνητων οχημάτων

  • Δημοσιεύτηκε
    23/06/2018
  • Προθεσμία
    20/07/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    06/08/2018
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES53 Illes Balears
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES53 Illes Balears
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
66514110 Υπηρεσίες ασφάλισης μηχανοκίνητων οχημάτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
837,568.75 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
CC 1/2018 AM
Περιγραφή

Contratación centralizada del servicio de seguros de vehículos del parque móvil de la Comunidad Autónoma de les Illes Balears y de su sector público instrumental.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Εθνικός αριθμός μητρώου: S0711001H
Ταχυδρομική διεύθυνση: C/ Palau Reial, 17
Πόλη: Palma
Κωδικός NUTS: ES53
Ταχυδρομικός κώδικας: 07001
Χώρα: ESP
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Κύρια διεύθυνση: http://www.caib.es/sites/M12060709170917137027/ca/informacio_general-50301/?campa=yes
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
06/08/2018 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
837,568.75 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.