Publications Office of the EU
RO-Bucuresti: Διάφορα φάρμακα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Bucuresti: Διάφορα φάρμακα

  • Δημοσιεύτηκε
    03/07/2012
  • Προθεσμία
    13/08/2012
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    14/08/2012
  • Ανατέθηκαν
    01/10/2012
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Unitatea Militara 0521 Bucuresti
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: RO321 Bucureşti
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33690000 Διάφορα φάρμακα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
457,810.70 RON
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,905,081.10 RON
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
213
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Atribuirea acordului cadru, in vederea incheierii de contracte subsecvente de furnizare medicamente de uz uman.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for one or more lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
14/08/2012 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

33690000 - Διάφορα φάρμακα

33600000 - Φαρμακευτικά προϊόντα

33675000 - Αντιισταμινικά συστηματικής χρήσης

33621300 - Φάρμακα αναιμιών

33621100 - Αντιθρομβωτικά

33642200 - Κορτικοστεροειδή συστηματικής χρήσης

33642000 - Φάρμακα συστηματικών ορμονών, εξαιρουμένων των γεννητικών ορμονών

33661000 - Φάρμακα παθήσεων του νευρικού συστήματος

33613000 - Καθαρκτικά

33622700 - Ανταγωνιστές του ασβεστίου

33692210 - Διαλύματα παρεντερικής διατροφής

33615100 - Ινσουλίνη

33617000 - Συμπληρώματα ιχνοστοιχείων

33651000 - Φάρμακα κατά των λοιξώξεων συστηματικής χρήσης

33622500 - Αντιαιμορροϊδικά τοπικής χρήσης

33620000 - Φάρμακα για το αίμα, τα αιμοποιητικά όργανα και το καρδιαγγειακό σύστημα

33622300 - Διουρητικά

33661500 - Ψυχοληπτικά

33622100 - Φάρμακα θεραπείας των καρδιακών παθήσεων

33661300 - Αντιεπιληπτικά

33661100 - Αναισθητικά

33662000 - Φάρμακα παθήσεων αισθητηρίων οργάνων

33692700 - Διαλύματα γλυκόζης

33610000 - Φάρμακα για το πεπτικό σύστημα και το μεταβολισμό

33614000 - Αντιδιαρροϊκά, φάρμακα κατά των φλεγμονωδών νόσων/λοιμώξεων του εντέρου

33673000 - Φάρμακα αποφρακτικών παθήσεων των αναπνευστικών οδών

33631400 - Αντιβιοτικά και χημειοθεραπευτικά τοπικής χρήσης

33730000 - Προϊόντα για την περιποίηση των ματιών και διορθωτικοί φακοί

33631600 - Αντισηπτικά και απολυμαντικά

33621400 - Υποκατάστατα πλάσματος και παρεντερικά διαλύματα

33621200 - Αντιαιμορραγικά

33621000 - Φάρμακα για το αίμα, τα αιμοποιητικά όργανα

33640000 - Φάρμακα για το γεννητικό και ουροποιητικό σύστημα και ορμόνες

33611000 - Φάρμακα για διαταραχές της γαστρικής έκκρισης

33622800 - Φάρμακα που επηρεάζουν το σύστημα ρενίνης-αγγειοτασίνης

33622600 - Β-αδρενεργικοί αποκλειστές

33632100 - Αντιφλεγμονώδη και φάρμακα ρευματικών νόσων

33693000 - Άλλα θεραπευτικά προϊόντα

33632300 - Φάρμακα κατά της ουρικής αρθρίτιδας

33670000 - Φάρμακα παθήσεων αναπνευστικού συστήματος

33651100 - Αντιμικροβιακά συστηματικής χρήσης

33674000 - Αντιβηχικά και φάρμακα κατά του κρυολογήματος

33622400 - Αγγειοπροστατευτικά

33661600 - Ψυχοαναληπτικά

33622200 - Αντιυπερτασικά

33661400 - Αντιπαρκινσονικά

33622000 - Φάρμακα για το καρδιαγγειακό σύστημα

33661200 - Αναλγητικά

33612000 - Φάρμακα για λειτουργικές γαστρεντερικές διαταραχές

33662100 - Φάρμακα οφθαλμικών παθήσεων

33696800 - Μέσα αντίθεσης ακτινολογίας

33692000 - Ιατρικά διαλύματα

33616000 - Βιταμίνες

33652100 - Αντινεοπλασματικά φάρμακα

33692400 - Διαλύματα εγχύσεων

Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.