Publications Office of the EU
Γαλλία-Ivry-sur-Seine: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε κατασκευαστικά θέματα μεγάλων τεχνικών έργων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Γαλλία-Ivry-sur-Seine: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε κατασκευαστικά θέματα μεγάλων τεχνικών έργων

  • Δημοσιεύτηκε
    04/04/2018
  • Προθεσμία
    30/04/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    02/05/2018
  • Ανατέθηκαν
    20/11/2018
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Office public de l'habitat
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71312000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε κατασκευαστικά θέματα μεγάλων τεχνικών έργων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
90,460.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
18.06.GED
Περιγραφή

Mission d'ordonnancement, de pilotage et de coordination pour l'opération de construction de 65 logements rue Fouilloux à Ivry.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Office public de l'habitat
Εθνικός αριθμός μητρώου: 279 400 089 00025
Ταχυδρομική διεύθυνση: Ensemble immobilier Jeanne Hachette, 6 promenée Supérieure
Πόλη: Ivry-sur-Seine Cedex
Κωδικός NUTS: FR107
Ταχυδρομικός κώδικας: 94204
Χώρα: FRA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Service marchés et contrats
Κύρια διεύθυνση: http://www.ophivry-marches.com
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
02/05/2018 09:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
90,460.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: OTCI
Ταχυδρομική διεύθυνση: 1 place des États-Unis, CS 40422
Πόλη: Rungis Cedex
Ταχυδρομικός κώδικας: 94518
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.