Publications Office of the EU
Πολωνία-Budzów: Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Budzów: Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα

  • Δημοσιεύτηκε
    21/09/2022
  • Προθεσμία
    24/10/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    24/10/2022
  • Ανατέθηκαν
    30/11/2022
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Gmina Budzów
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL21 Małopolskie
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL219 Nowotarski
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,518,200.00 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,556,900.00 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ZP.271.88.2022
Περιγραφή

Przedmiotem zamówienia jest :Odbiór transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Budzów Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych stałych i zmieszanych oraz odpadów segregowanych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno- wypoczynkowe z terenu Gminy Budzów oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych PSZOK i zagospodarowanie odebranych odpadów tj. odzysk lub unieszkodliwienie, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania.Zagospodarowanie odpadów tj. odzysk lub unieszkodliwienie powinno być zgodne z obowiązującymi przepisami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Gmina Budzów
Εθνικός αριθμός μητρώου: REGON 072181942
Ταχυδρομική διεύθυνση: Budzów
Πόλη: Budzów
Κωδικός NUTS: PL219
Ταχυδρομικός κώδικας: 34-211
Χώρα: POL
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Magdalena Malinka
Κύρια διεύθυνση: www.budzow.pl
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
24/10/2022 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
1,518,200.00 PLN
Τελική αξία της σύμβασης
1,556,900.00 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: "EKO-EFEKT" WYWÓZ ŚMIECI I ODPADÓW JÓZEF WACŁAW DOBRZYCKI
Ταχυδρομική διεύθυνση: ZEMBRZYCE 131
Πόλη: ZEMBRZYCE
Ταχυδρομικός κώδικας: 34-210
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.