Publications Office of the EU
Münster, μετατροπή York, κατασκευή δημοτικού σχολείου με αίθουσα αθλητισμού· παρκέ - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Münster, μετατροπή York, κατασκευή δημοτικού σχολείου με αίθουσα αθλητισμού· παρκέ

  • Δημοσιεύτηκε
    09/09/2024
  • Προθεσμία
    30/09/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    30/09/2024
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45432113 Επίστρωση παρκέτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ZV24-123
Περιγραφή

Η NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH είναι υπεύθυνη για τις μετατροπές των στρατώνων της Υόρκης και της Οξφόρδης ως διαχειριστές της πόλης Münster. Η παραγγελία υποβάλλεται για λογαριασμό της NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH και για λογαριασμό του Δήμου του Münster. Ο πελάτης NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH σκοπεύει — εντολοδόχος της πόλης Münster — να πραγματοποιήσει την κατασκευή ενός δημοτικού σχολείου 4 μαθημάτων, συμπεριλαμβανομένης μιας αθλητικής αίθουσας 2 πιάτων στην πρώην περιοχή των στρατώνων York στο Münster Gremmendorf. Στην περιοχή των πρώην αεροπορικών στρατώνα ειδήσεων, περίπου 1.800 νέες οικιστικές μονάδες χτίζονται σε μια έκταση περίπου 50 εκταρίων. Παράλληλα, στο εργοτάξιο προγραμματίζονται πολλές κοινωνικές υποδομές.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXS0YM3Y1VD9E6QX
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXS0YM3Y1VD9E6QX
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
30/09/2024 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Preis
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.