Publications Office of the EU
Γαλλία-Fondettes: Πακέτα λογισμικού παρακολούθησης χρόνου εργασίας ή ανθρώπινων πόρων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Γαλλία-Fondettes: Πακέτα λογισμικού παρακολούθησης χρόνου εργασίας ή ανθρώπινων πόρων

  • Δημοσιεύτηκε
    26/07/2018
  • Προθεσμία
    24/09/2018
  • Ανατέθηκαν
    12/03/2019
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
SDIS 37
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
48450000 Πακέτα λογισμικού παρακολούθησης χρόνου εργασίας ή ανθρώπινων πόρων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
335,703.04 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
3
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2018/10
Περιγραφή

La fourniture de la solution ainsi que les prestations d'installation et de mise en œuvre, la garantie d'1 an à l'issue de l'admission définitive de la solution, une maintenance corrective et évolutive, technologique et réglementaire.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://www.marches-publics.info/acheteur/sdis37/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με several φορείς εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.