Publications Office of the EU
F-Lainville-en-Vexin: Εργασίες διαμόρφωσης τοπίου για χώρους πρασίνου - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

F-Lainville-en-Vexin: Εργασίες διαμόρφωσης τοπίου για χώρους πρασίνου

  • Προθεσμία
    30/09/2011
  • Ανατέθηκαν
    23/02/2012
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FR104 Essonne
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45112710 Εργασίες διαμόρφωσης τοπίου για χώρους πρασίνου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
634,588.98 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

L'objet du marché porte sur l'exécution des travaux de plantations, d'espaces verts et la pose de mobilier urbain dans le cadre de la réalisation de la ZAC du Moulin, quartier du Pont Neuf à Saulx-les-Chartreux, d'une superficie d'environ 11,5 hectares, opération concédée par la Ville de Saulx-les-Chartreux à la SNC Thiboudes-Bonomées.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

45112710 - Εργασίες διαμόρφωσης τοπίου για χώρους πρασίνου

45233293 - Εγκατάσταση οδικής επίπλωσης

77300000 - Υπηρεσίες φυτοκομίας

77310000 - Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου

77000000 - Υπηρεσίες γεωργίας, δασοκομίας, φυτοκομίας, υδατοκαλλιέργειας και μελισσοκομίας

Μέθοδος ανάθεσης
Not defined
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
634,588.98 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Agrigex Environnement SAS
Ταχυδρομική διεύθυνση: 4 boulevard Arago
Πόλη: Wissous
Ταχυδρομικός κώδικας: 91320
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.