Publications Office of the EU
Αιχμές μόνωσης για την πρόληψη των εκφορτώσεων πτηνών σε υποδομές ηλεκτρικής ενέργειας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Αιχμές μόνωσης για την πρόληψη των εκφορτώσεων πτηνών σε υποδομές ηλεκτρικής ενέργειας

  • Δημοσιεύτηκε
    12/08/2025
  • Προθεσμία
    05/09/2025
  • Ακυρώθηκαν
    27/11/2025
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ακυρώθηκε
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: HRZZZ Extra-Regio NUTS 3
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
31650000 Μονωτικά εξαρτήματα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
104,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
43-M-345/25
Περιγραφή

Αιχμές μόνωσης για την πρόληψη των εκφορτώσεων πτηνών σε υποδομές ηλεκτρικής ενέργειας

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
05/09/2025 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Cijena ponude
Εκτιμώμενη αξία
104,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Ανάθεση σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.