Publications Office of the EU
Γαλλία-Παρίσι: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα μηχανικής και κατασκευών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Παρίσι: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα μηχανικής και κατασκευών

  • Δημοσιεύτηκε
    10/04/2020
  • Προθεσμία
    15/05/2020
  • Ανατέθηκαν
    30/09/2020
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Fédération AGIRC-ARRCO
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRI12 Gironde
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FR101 Paris
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71310000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα μηχανικής και κατασκευών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
195,520.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2020-AO-Services-GRD
Περιγραφή

Le présent marché a pour objet la prestation d'aménagement d'espaces dite «space planning» et de maîtrise d'œuvre chantier du projet de rénovation du bâtiment administratif du site de Gradignan (33), propriété du maître d'ouvrage.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2020_H86RCaRoew
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
195,520.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Kardham
Ταχυδρομική διεύθυνση: Agence de Bordeaux, 70 rue du Jardin Public
Πόλη: Bordeaux
Ταχυδρομικός κώδικας: 33000
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.