Publications Office of the EU
Πολωνία-Κρακοβία: Επιβατικά αυτοκίνητα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Κρακοβία: Επιβατικά αυτοκίνητα

  • Δημοσιεύτηκε
    16/05/2013
  • Προθεσμία
    24/06/2013
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    24/06/2013
  • Ανατέθηκαν
    08/07/2013
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
34110000 Επιβατικά αυτοκίνητα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
100,000.00 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
94,308.94 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
275/PN-63/2013
Περιγραφή

1.Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa 2 sztuk samochodów osobowych dla MPWiK SA w Krakowie.
Parametry i wyposażenie samochodu:
- rok produkcji: 2013
- kolor: srebrny, metalizowany
- norma emisji spalin: EURO 5
- samochód winien spełniać wszystkie kryteria dotyczące norm ekologicznych i bezpieczeństwa dla danego typu pojazdu dopuszczonych do ruchu w UE , szczególnie dotyczących:
1. Zużycie energii
2. Emisja dwutlenku węgla
3. Emisja tlenków azotu:
4. Emisja cząstek stałych
5. Emisja węglowodorów
- liczba miejsc siedzących: 5
- silnik benzynowy
- moc silnika: min 75 [kW]
- pojemność silnika: 1000÷1200 [cm³]
- moment obrotowy: min 170 [Nm]
- układ hamulcowy: hamulce tarczowe (przód, tył)
- ABS, ESP, ASR
- zderzaki, klamki, lusterka zewnętrzne w kolorze nadwozia
- czujniki parkowania: tył
- skrzynia biegów: manualna (min 5 biegów do przodu)
- centralny zamek otwierany z kluczyka i pilota
- immobiliser
- pełne przeszklenie przedziału pasażersko-ładunkowego
- dwa komplety kół, letnie i zimowe ( min. 15 cali)
- fabryczne kołpaki – pełne
- siedzenie w przestrzeni pasażerskiej: 3 osobowe, dzielone, składane z możliwością łatwego demontażu
- fabryczny autoalarm z niezależnym zasilaniem
- dwa kluczyki składane
- rozstaw osi: 2600 ÷2800 [mm]
- długość całkowita: 4200÷4400 [mm]
- szerokość: 1600÷1900 [mm]
- wysokość pojazdu: 1600÷1900 [mm]
- drzwi tylne (boczne – otwierane na bok) lewe i prawe: przeszklone
- klapa tylna z wycieraczka i ogrzewaniem
- poduszki powietrzne kierowcy i pasażera (czołowe i boczne)
- wspomaganie układu kierowniczego
- relingi dachowe
- elektrycznie sterowane szyby
- kierownica obszyta skórą
- regulowana kolumna kierownicy w dwóch płaszczyznach
- wyświetlacz wielofunkcyjny (pokazujący m.in. czas jazdy, średnią prędkość, średnie oraz chwilowe zużycie paliwa, zasięg, przebieg)
- zewnętrzne lusterka boczne: regulowane elektrycznie i podgrzewane
- fabryczne radio CD/MP3 z zintegrowanym zestawem głośnomówiącym Bluetooth
- gumowy dywanik w przestrzeni bagażowej
- fabryczna klimatyzacja automatyczna
- filtr kabinowy
- światła dzienne (włączane automatycznie)
- światła przeciwmgielne
- fabryczne dywaniki gumowe
- przyciemniane szyby
- siatka przytrzymująca bagaże
- koło zapasowe pełnowymiarowe
- gaśnica, apteczka, linka holownicza, trójkąt ostrzegawczy, 2 kamizelki.
Samochody rejestruje MPWiK S.A. na podstawie kompletu dokumentów od wykonawcy. Przy braku wymaganych dokumentów. Wykonawca zapłaci karę umowną.
Odbioru samochodów u dostawcy (loco Kraków) dokonuje Pełnomocnik Zarządu ds. Zarządzania Transportem, w przypadku stwierdzenie nieprawidłowości transakcja zostaje wykonawca ponosi karę umowną.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
24/06/2013 10:15
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
100,000.00 PLN
Τελική αξία της σύμβασης
94,308.94 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Autoremo Sp. J. Andrzej i Edward Kuchta
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Kościuszki 183
Πόλη: Bukowina Tatrzańska
Ταχυδρομικός κώδικας: 34-530
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.