Publications Office of the EU
Ταχυδρομικές υπηρεσίες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Ταχυδρομικές υπηρεσίες

  • Ανατέθηκαν
    05/01/2024
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
AQUON
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
64100000 Υπηρεσίες κρατικών και ιδιωτικών ταχυδρομείων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
770,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Η ισχύουσα συμφωνία για τις υπηρεσίες ταχυμεταφορών (ψυκτικές μεταφορές) λήγει στις 31 Δεκεμβρίου 2023. Για τον λόγο αυτό, διατίθεται στην αγορά νέα προσφορά. Η σύμβαση περιλαμβάνει τα ακόλουθα στοιχεία: — Τη συλλογή δειγμάτων από τις ψυκτικές μονάδες στους σχετικούς χώρους· — Μεταφορά δειγμάτων υπό ψύξη μεταξύ των διαφόρων εγκαταστάσεων της AQUON· — Επιστροφή των δειγμάτων στις ψυκτικές μονάδες στον τόπο παραλαβής· — Παράδοση κενών συσκευασιών στους πελάτες της AQUON. Το κοίτασμα λαμβάνεται από έναν από τους χώρους AQUON· — Παράδοση στους διάφορους προμηθευτές. Η αναθέτουσα αρχή προτίθεται να αναθέσει με βάση τον καλύτερο PKV, με την πτυχή της ποιότητας να λαμβάνει υπόψη το 40 % και την τιμή στο 60 %. Προτίθεται να συνάψει συμφωνία με έναν προμηθευτή, διάρκειας 4 ετών + 2 x 1 έτη, επιλογή παράτασης. Συνολική διάρκεια 6 ετών κατ’ ανώτατο όριο. Μπορείτε να συμβουλευτείτε τον οδηγό υποβολής προσφορών για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη σύμβαση και τη διαδικασία. Η εκτίμηση ανέρχεται σε περίπου 1 232 000 EUR χωρίς ΦΠΑ για ολόκληρη την 6ετή συμβατική περίοδο.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Δεν είναι διαθέσιμο
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

64100000 - Υπηρεσίες κρατικών και ιδιωτικών ταχυδρομείων

90000000 - Υπηρεσίες λυμάτων, απορριμμάτων, καθαρισμού και περιβαλλοντικές υπηρεσίες

64120000 - Υπηρεσίες ιδιωτικών ταχυδρομικών γραφείων

90500000 - Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα

Μέθοδος ανάθεσης
Kwaliteit
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
770,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Schotpoort Connect B.V.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: EERBEEK
Ταχυδρομικός κώδικας: 6961EG
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.