Publications Office of the EU
Πολωνία-Stalowa Wola: Ηλεκτρική, θερμαντική, ηλιακή και πυρηνική ενέργεια - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Stalowa Wola: Ηλεκτρική, θερμαντική, ηλιακή και πυρηνική ενέργεια

  • Δημοσιεύτηκε
    15/11/2022
  • Προθεσμία
    28/11/2022
  • Ακυρώθηκαν
    05/12/2022
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Canceled
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Miejski Zakład Komunalny Sp z o.o.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL824 Tarnobrzeski
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
09300000 Ηλεκτρική, θερμαντική, ηλιακή και πυρηνική ενέργεια
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ZP.271.Pzp.13.2022
Περιγραφή

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Miejskiego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. w Stalowej Woli, tj. kompleksowa dostawa energii elektrycznej w zakresie sprzedaży oraz świadczenia usług dystrybucji do obiektów, o których mowa w Dziale VI w SWZ.
Sprzedaż energii elektrycznej odbywać się będzie na warunkach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 833 z późn. zm.) oraz w oparciu o przepisy wykonawcze do tej ustawy, w szczególności Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 4 maja 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego ( Dz. U. z 2007 r. nr 93, poz. 623 z późn. zm.), ustawie z dnia 20 maja 2016 r. o efektywności energetycznej (Dz.U. 2016 poz. 831 z późń. zm.), ustawie z dnia 12 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o podatku akcyzowym (t.j. Dz. U. z 2017 poz. 43 z późn. zm.).

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Miejski Zakład Komunalny Sp z o.o.
Εθνικός αριθμός μητρώου: 830036219
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Komunalna 1
Πόλη: Stalowa Wola
Κωδικός NUTS: PL824
Ταχυδρομικός κώδικας: 37-450
Χώρα: POL
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Brygida Koszycka
Κύρια διεύθυνση: http://www.mzk.stalowa-wola.pl/
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
28/11/2022 11:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.