Publications Office of the EU
Γερμανία-Celle: Διάθεση και επεξεργασία απορριμμάτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Celle: Διάθεση και επεξεργασία απορριμμάτων

  • Δημοσιεύτηκε
    19/02/2020
  • Προθεσμία
    25/03/2020
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    25/03/2020
  • Ανατέθηκαν
    27/04/2020
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
ZweckverbandAbfallwirtschaft Celle
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DE931 Celle
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE931 Celle
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90510000 Διάθεση και επεξεργασία απορριμμάτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
679,487.28 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Übernahme und Verwertung bzw. Entsorgung der auf den Abfallentsorgungs-anlagen des Zweckverbandes in Altencelle, Hermannsburg und Höfer separat angelieferten Alt-, Industrierest-, Gebrauchthölzer der Kategorien A I – A IV über Abrollcontainer.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: ZweckverbandAbfallwirtschaft Celle
Ταχυδρομική διεύθυνση: Braunschweiger Heerstr. 109
Πόλη: Celle
Κωδικός NUTS: DE931
Ταχυδρομικός κώδικας: 29227
Χώρα: DEU
Κύρια διεύθυνση: www.zacelle.de
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.subreport.de/E72237756
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
25/03/2020 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
1.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
679,487.28 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: PreZero Service Mitte GmbH & Co. KG,
Ταχυδρομική διεύθυνση: An der Pforte 2
Πόλη: Porta Westfalica
Ταχυδρομικός κώδικας: 32457
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.