Publications Office of the EU
Αυστρία-Bruck an der Mur: Φωτιστικά οδών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυστρία-Bruck an der Mur: Φωτιστικά οδών

  • Δημοσιεύτηκε
    14/08/2023
  • Προθεσμία
    12/09/2023
  • Ανατέθηκαν
    15/12/2023
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Stadt Bruck an der Mur
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: AT22 Steiermark
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: AT22 Steiermark
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
34993000 Φωτιστικά οδών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,604,254.06 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,604,254.06 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Leistungsgegenstand ist die präventive und korrektive Instandhaltung einschließlich Instandsetzung, Konformitätsprüfung, Fehlerdiagnose und Wiederherstellung samt periodischen Wartungsarbeiten (Leuchtmitteltausch, Reinigung etc), planmäßigen und außer-planmäßigen Wartungen sowie Störungsentgegennahme und -beseitigung der bestehenden Straßenbeleuchtung Bruck-Oberaich.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://casati.vergabeportal.at/Detail/157978
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
3,604,254.06 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
3,604,254.06 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Stadtwerke Bruck an der Mur GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση: Stadtwerkestraße 9
Πόλη: Bruck an der Mur
Ταχυδρομικός κώδικας: 8600
Χώρα: AUT
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.