Publications Office of the EU
Κύπρος-Λευκωσία: Φάρμακα αναιμιών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Κύπρος-Λευκωσία: Φάρμακα αναιμιών

  • Ανατέθηκαν
    28/11/2013
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: CY000 Κύπρος
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33621300 Φάρμακα αναιμιών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
112,125.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
123,312.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Φ.Υ. 13.25.02.02.134.1
Περιγραφή

Προμήθεια Αντιαναιμικών Σκευασμάτων (Ερυθροποιητίνης) για Υποδόρια Χορήγηση σε Νεφροπαθείς για κάλυψη άμεσων αναγκών, με Διαδικασία Διαπραγμάτευσης χωρίς Προκήρυξη Διαγωνισμού.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

33621300 - Φάρμακα αναιμιών

85000000 - Υγειονομικές και κοινωνικές υπηρεσίες

Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
112,125.00
Τελική αξία της σύμβασης
123,312.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Χ.Α.Παπαέλληνας και ΣΙΑ ΛΤΔ
Ταχυδρομική διεύθυνση: Λεωφ. Γιάννου Κρανιδιότη 179
Πόλη: Λευκωσία, Λατσια
Ταχυδρομικός κώδικας: 2235
Χώρα: CYP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.