Publications Office of the EU
Γερμανία-Μπραουνσβάιγκ: Μελέτη και εκτέλεση ερευνητικών και αναπτυξιακών δραστηριοτήτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Μπραουνσβάιγκ: Μελέτη και εκτέλεση ερευνητικών και αναπτυξιακών δραστηριοτήτων

  • Ανατέθηκαν
    28/04/2015
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DE91C Göttingen
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
73300000 Μελέτη και εκτέλεση ερευνητικών και αναπτυξιακών δραστηριοτήτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,273,500.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,273,500.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
67213552
Περιγραφή

Analysen an einem A-319 Rumpfsegment.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Not specified
Εκτιμώμενη αξία
1,273,500.00
Τελική αξία της σύμβασης
1,273,500.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: IBK Technologie GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Nürnberg
Ταχυδρομικός κώδικας: 900431
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.