Publications Office of the EU
«Προμήθεια εργαστηριακών συσκευών και συσκευών στο πλαίσιο παρτίδων για το Πανεπιστήμιο της Φιλιππούπολης “PAISY HILENDARSKI” στο πλαίσιο του έργου BG16RFPR002-1.014-0007 “PERIMED-2 Competence Centre”» - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

«Προμήθεια εργαστηριακών συσκευών και συσκευών στο πλαίσιο παρτίδων για το Πανεπιστήμιο της Φιλιππούπολης “PAISY HILENDARSKI” στο πλαίσιο του έργου BG16RFPR002-1.014-0007 “PERIMED-2 Competence Centre”»

  • Δημοσιεύτηκε
    28/04/2026
  • Προθεσμία
    28/05/2026
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    29/05/2026
  • Ανατέθηκαν
    16/07/2026
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
ПЛОВДИВСКИ УНИВЕРСИТЕТ "ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ"
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: BG421 Пловдив
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
98,740.69 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
3
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
574933
Περιγραφή

Αντικείμενο της παρούσας πρόσκλησης υποβολής προσφορών είναι η «Παροχή εργαστηριακών συσκευών και συσκευών με κλήρωση στο Πανεπιστήμιο Paisii Hilendarski του Plovdiv» στο πλαίσιο του έργου BG16RFPR002-1.014-0007 «Perimed-2 Competence Centre», το οποίο υποδιαιρείται σε 3 (τρεις) παρτίδες ως εξής: Παρτίδα № 1: «Κυτταρόμετρο εικόνας» Παρτίδα № 2: «Αυτόματος μετρητής κυττάρων (αιμοκυτταρόμετρο)» Παρτίδα № 3: «Μικροφυγοκέντρηση» Λεπτομερής περιγραφή ανά τύπο, ποσότητα και τεχνικά χαρακτηριστικά της συσκευής στις επιμέρους παρτίδες καθορίζονται στην τεχνική προδιαγραφή, η οποία αποτελεί αναπόσπαστο μέρος του παρόντος τεύχους δημοπράτησης.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://app.eop.bg/today/574933
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://app.eop.bg/today/574933
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
29/05/2026 13:00
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.