Publications Office of the EU
Dostawa sprzętu sieciowego oraz rozbudowa zapór sieciowwych - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Dostawa sprzętu sieciowego oraz rozbudowa zapór sieciowwych

  • Δημοσιεύτηκε
    15/05/2024
  • Προθεσμία
    14/06/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    14/06/2024
  • Ανατέθηκαν
    26/08/2024
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
CPD MSWiA
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
32420000 Εξοπλισμός δικτύου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
6,792,047.50 PLN
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
1/CPD/PN/SPRZ_SIECIOWY/2024
Περιγραφή

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu sieciowego oraz rozbudowa zapór sieciowych

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://cpdmswia.ezamawiajacy.pl/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://cpdmswia.ezamawiajacy.pl/
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
14/06/2024 10:30
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

32420000 - Εξοπλισμός δικτύου

32413000 - Ολοκληρωμένο δίκτυο

32410000 - Τοπικό δίκτυο

Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.