Publications Office of the EU
Πολωνία-Jaworzno: Κατασκευαστικές εργασίες για μονάδες ηλεκτροπαραγωγής και θερμοηλεκτρισμού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Πολωνία-Jaworzno: Κατασκευαστικές εργασίες για μονάδες ηλεκτροπαραγωγής και θερμοηλεκτρισμού

  • Δημοσιεύτηκε
    17/03/2016
  • Προθεσμία
    25/04/2016
  • Ανατέθηκαν
    03/07/2017
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Tauron Wytwarzanie Spółka Akcyjna
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL22A Katowicki
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45251000 Κατασκευαστικές εργασίες για μονάδες ηλεκτροπαραγωγής και θερμοηλεκτρισμού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
41,000,000.00 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
29,870,000.00 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2016/TW-E01/TW-E01/00323/L
Περιγραφή

Przedmiotem zamówienia jest: zaprojektowanie oraz kompleksowe wykonanie, uruchomienie, przeprowadzenie ruchu próbnego oraz przekazanie do eksploatacji estakad rurociągów, sieci cieplnej i parowej, sieci kablowej oraz magazynu wodoru w ramach projektu Budowa nowych mocy w technologiach węglowych w TAURON Wytwarzanie S.A.- budowa bloku energetycznego o mocy 910 MW na parametry nadkrytyczne w TAURON Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrownia Jaworzno III w Jaworznie.
Układ ten powiązany jest z instalacjami znajdującymi się w zakresie nowego bloku i stanowi jego nieodłączną część. Budowa przedmiotowego zadania będzie realizowana przez Wykonawcę etapowo do czasu przejęcia przez Zamawiającego do eksploatacji nowego bloku energetycznego 910 MWe.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
41,000,000.00 PLN
Τελική αξία της σύμβασης
29,870,000.00 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: OMIS Spółka Akcyjna
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Kołobrzeska 8
Πόλη: Ostrołęka
Ταχυδρομικός κώδικας: 07-401
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.