Publications Office of the EU
Διαχείριση και Αρχιτεκτονική επίβλεψη Νέα κατασκευή ISUtrecht - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Διαχείριση και Αρχιτεκτονική επίβλεψη Νέα κατασκευή ISUtrecht

  • Δημοσιεύτηκε
    03/11/2023
  • Προθεσμία
    09/01/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    09/01/2024
  • Ανατέθηκαν
    05/09/2024
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Gemeente Utrecht
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: NL310 Utrecht
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71000000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
285,000.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
263,600.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2022-VGU-041
Περιγραφή

Ο Δήμος Ουτρέχτης επιθυμεί να συνάψει συμφωνία σχετικά με τις υπηρεσίες διαχείρισης και τις διαρθρωτικές κατευθυντήριες γραμμές σχετικά με το νέο κτίριο του Διεθνούς Σχολείου της Ουτρέχτης (εφεξής: ISUtrecht). Για το έργο αυτό ισχύει ανώτατο όριο τιμής 285,000 EUR.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/315574/details
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/315574/details
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
09/01/2024 13:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Communicatie en organisatie
Εκτιμώμενη αξία
285,000.00
Τελική αξία της σύμβασης
263,600.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: ICS Interim Management B.V.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: ZWOLLE
Ταχυδρομικός κώδικας: 8021DA
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.