Publications Office of the EU
Γαλλία-Megève: Επιβατικά αυτοκίνητα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Megève: Επιβατικά αυτοκίνητα

  • Δημοσιεύτηκε
    24/05/2017
  • Προθεσμία
    20/06/2017
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Commune de Megève
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
34110000 Επιβατικά αυτοκίνητα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Le présent marché à pour objet de définir les modalités selon lesquelles la Commune et le titulaire du marché vont collaborer sous la forme d'un partenariat promotionnel, publicitaire et évènementiel visant la mise à disposition de véhicules pendant la durée du marché (au moins 9) et la participation financière du candidat à des manifestations organisées par la commune en contreparties de la visibilité donnée à la marque du titulaire du marché par la Commune.
Les soumissionnaires sont invités à remettre leur candidature et leur offre en même temps.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Commune de Megève: pôle marchés et achats publics
Ταχυδρομική διεύθυνση: 1 place de l'Église
Πόλη: Megève
Κωδικός NUTS: FR718
Ταχυδρομικός κώδικας: 74120
Χώρα: FRA
Κύρια διεύθυνση: http://www.megeve.fr
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://www.megeve.fr
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.