Publications Office of the EU
Έργο ζωγραφικής Επίπεδο 4 - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Έργο ζωγραφικής Επίπεδο 4

  • Δημοσιεύτηκε
    14/11/2023
  • Προθεσμία
    11/12/2023
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    11/12/2023
  • Ανατέθηκαν
    13/02/2024
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Universitätsklinikum Tübingen, Geschäftsbereich C - Bau und Technik
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE142 Tübingen, Landkreis
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45442100 Εργασίες βαφής
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
55,854.80 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ZMK-SMB-021
Περιγραφή

Γύψοι τοίχοι και τοίχοι GK, περίπου 1 650 m² βαφή αναρτημένες οροφές GK, περίπου 400 m² επιστρώσεις χάλυβα κουφώματα (32 τεμ) και χαλύβδινες πόρτες (4 τεμ)

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.meinauftrag.rib.de
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://www.meinauftrag.rib.de
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
11/12/2023 11:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή:
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) :
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
55,854.80 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: SICO Ausbau + Fassade GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Waiblingen
Ταχυδρομικός κώδικας: 71336
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.