Publications Office of the EU
Γερμανία-Στουτγάρδη: Εργασίες θερμομόνωσης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Στουτγάρδη: Εργασίες θερμομόνωσης

  • Δημοσιεύτηκε
    08/12/2018
  • Προθεσμία
    29/01/2019
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    29/01/2019
  • Ανατέθηκαν
    26/09/2019
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Landeshauptstadt Stuttgart - DLZ
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE111 Stuttgart, Stadtkreis
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45321000 Εργασίες θερμομόνωσης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,785,402.25 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
3440_EU_290119/08000101
Περιγραφή

— ca. 9 000 m2 Außengeruest,
— ca. 6 300 m2 Daemmung,
— ca. 6 300 m2 Fassadenklinker als Vorsatzschale.
Vorlage Handwerkskarte Maurer, Geruestbauer o glw..

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://meinauftrag.rib.de
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
29/01/2019 10:30
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
3,785,402.25 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Klinkerzentrum Roland Weigel GmbH & Co. KG
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Mellrichstadt
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.