Publications Office of the EU
Κάτω Χώρες-Χάγη: Υπηρεσίες επιθεώρησης κτιρίων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Κάτω Χώρες-Χάγη: Υπηρεσίες επιθεώρησης κτιρίων

  • Δημοσιεύτηκε
    18/03/2020
  • Προθεσμία
    28/04/2020
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    28/04/2020
  • Ανατέθηκαν
    10/06/2020
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: NL Nederland
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: NL Nederland
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71315400 Υπηρεσίες επιθεώρησης κτιρίων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
110.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
201912023
Περιγραφή

Om een advies uit te kunnen brengen schakelt de Commissie Mijnbouwschade deskundige opnemers en beoordelaars van schade in, zoals bedoeld in het Besluit, voor opname, bespreking, vaststelling, calculatie en rapportage van de schade. Deze deskundigen dienen de Commissie Mijnbouwschade te adviseren over de op een aanvraag om schadevergoeding te geven advies, mede gelet op de inhoud van het Besluit en de verplichting van de Commissie Mijnbouwschade om overeenkomstig de bepalingen van het civiele aansprakelijkheids- en schadevergoedingsrecht te beslissen.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
Εθνικός αριθμός μητρώου: 12024663
Ταχυδρομική διεύθυνση: Prinses Beatrixlaan 2
Πόλη: Den Haag
Κωδικός NUTS: NL
Ταχυδρομικός κώδικας: 2595 AL
Χώρα: NLD
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Mark Kamminga
Κύρια διεύθυνση: http://www.rvo.nl
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/b448b742197abd2673c66c16d15fbf9b
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
28/04/2020 15:02
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
110.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: 10BE bv
Ταχυδρομική διεύθυνση: De Deimten 9 a
Πόλη: Groningen
Ταχυδρομικός κώδικας: 9747 AV
Χώρα: NLD
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.