Publications Office of the EU
Ισπανία-Tomares: Εξοπλισμός για αγωγούς - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Tomares: Εξοπλισμός για αγωγούς

  • Δημοσιεύτηκε
    08/04/2020
  • Προθεσμία
    07/05/2020
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    16/06/2020
  • Ανατέθηκαν
    15/01/2021
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Consejo de Administración de la Empresa Mancomunada del Aljarafe, S.A. (ALJARAFESA)
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES618 Sevilla
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES618 Sevilla
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
44162100 Εξοπλισμός για αγωγούς
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,584,941.62 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,434,456.65 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
19
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
PCA/54/2020
Περιγραφή

Tubería de PVC y Accesorios

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Consejo de Administración de la Empresa Mancomunada del Aljarafe, S. A. (Aljarafesa)
Εθνικός αριθμός μητρώου: A41092032
Ταχυδρομική διεύθυνση: Glorieta Gerente Carlos Moreno, s/n
Πόλη: Tomares
Κωδικός NUTS: ES618
Ταχυδρομικός κώδικας: 41940
Χώρα: ESP
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Consejo de Administración de la Empresa Mancomunada del Aljarafe, S. A. (Aljarafesa)
Κύρια διεύθυνση: http://www.aljarafesa.es
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
16/06/2020 13:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.