Publications Office of the EU
Γαλλία-La Plaine Saint-Denis: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών για θέματα που αφορούν κατασκευές - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-La Plaine Saint-Denis: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών για θέματα που αφορούν κατασκευές

  • Δημοσιεύτηκε
    01/02/2014
  • Προθεσμία
    25/03/2014
  • Ανατέθηκαν
    16/05/2014
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Établissement français du sang
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71315200 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών για θέματα που αφορούν κατασκευές
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
130,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
61,620.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ACNAT13071
Περιγραφή

La réalisation de diagnostics de «sécurité» des sites dont l'Établissement français du sang (EFS) n'est pas propriétaire et la définition des interventions nécessaires à la correction des désordres susceptibles de présenter des risques pour les personnes.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Établissement français du sang
Ταχυδρομική διεύθυνση: 20 avenue du Stade de France
Πόλη: La Plaine-Saint-Denis Cedex
Ταχυδρομικός κώδικας: 93218
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
130,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
61,620.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Qualiconsult
Ταχυδρομική διεύθυνση: 1 bis rue du petit Clamart, bât E, Vélizy Plus
Πόλη: Vélizy Cedex
Ταχυδρομικός κώδικας: 78941
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.