Publications Office of the EU
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΟΒΑΡΑ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 01/07/2025-30/06/2028 - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΟΒΑΡΑ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 01/07/2025-30/06/2028

  • Ανατέθηκαν
    14/08/2025
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Comune di Novara
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ITC15 Novara
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
55510000 Υπηρεσίες καντίνας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,114,848.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΟΒΑΡΑ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 01/07/2025-30/06/2028

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Δεν είναι διαθέσιμο
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

55510000 - Υπηρεσίες καντίνας

60000000 - Υπηρεσίες μεταφορών (εκτός από μεταφορά αποβλήτων)

60100000 - Υπηρεσίες οδικών μεταφορών

Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: RETE DEGLI ESERCIZI CONVENZIONATI. Fermo restando la localizzazione e il numero minimo di esercizi pubblici convenzionati, così come richiesti nell'art. 6 del Capitolato d'Appalto, che il concorrente deve garantire sul territorio comunale, saranno valutate le caratteristiche qualitative che connotano il servizio sostitutivo di mensa offerto dalla rete di esercizi selezionata (massimo tre facciate di pagina). Per l'attribuzione del punteggio si terrà conto dei seguenti elementi: - Organicità e sintesi della relazione; - Completezza e chiarezza espositiva.
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 20
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: PROGETTO TECNICO. Il progetto tecnico dovrà consistere in una dettagliata relazione esplicativa del servizio proposto dal concorrente, conformemente alle condizioni stabilite dal Capitolato d'Appalto, in cui sarà oggetto di valutazione quanto segue: a) caratteristiche del sistema di gestione Web: a.1) Presenza di API application programming interface verso Maggioli Sicraweb; a.2) Presenza di API in genere (da documentare); a.3) Presenza di un sistema di autenticazione all'App tramite il proprio account Google Workspace aziendale, SPID/CIE, SPID professionale e con MFA (multi factor authentication); a.4) sicurezza e protezione dei dati; a.5) sistema per la consultazione dei buoni pasto; a.6) sistema per la consultazione della rete degli esercizi convenzionati. b) caratteristiche di organizzazione del servizio: b.1) personale dedicato alla gestione del servizio; b.2) reportistica. Per l'attribuzione del punteggio si terrà conto: a) Organicità e sintesi della relazione; b) Completezza e chiarezza espositiva.
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 30
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: TERMINE DI PAGAMENTO AGLI ESERCENTI CONVENZIONATI. Il concorrente indica i termini entro i quali si impegna a pagare i titolari degli esercizi convenzionati, espressi in giorni naturali e consecutivi, da conteggiarsi dalla data di emissione della fattura.
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 10
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: SCONTO INCONDIZIONATO VERSO GLI ESERCENTI CONVENZIONATI. Il concorrente deve indicare il valore massimo di sconto incondizionato che si impegna ad applicare ai titolari degli esercizi convenzionati, in misura non superiore al 5% di ciascun valore nominale del buono pasto. Tale sconto incondizionato remunera altresì ogni eventuale servizio aggiuntivo offerto agli esercenti. Lo sconto deve essere espresso in ribasso percentuale.
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 10
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Offerta economica
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 30
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
1,114,848.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: 360 WELFARE SRL
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: MILANO (MI)
Ταχυδρομικός κώδικας: 20121
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.