Publications Office of the EU
Πολωνία-Bielsko-Biała: Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες για κτίρια - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Bielsko-Biała: Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες για κτίρια

  • Δημοσιεύτηκε
    26/11/2021
  • Προθεσμία
    03/01/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    03/01/2022
  • Ανατέθηκαν
    03/02/2022
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL225 Bielski
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL225 Bielski
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71221000 Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες για κτίρια
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
61,000.00 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
73,000.00 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ZGM/DZ-JK/174/2021/ADM
Περιγραφή

Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na opracowanie i wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej robót budowlanych obejmujących remont wraz z termomodernizacją i przyłączeniem do sieci ciepłowniczej P.K. Therma Sp. z o.o. budynku przy ul. Jana Sobieskiego 35 w Bielsku-Białej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami uzgodnień, opinii i pozwoleń, która będzie stanowić opis przedmiotu zamówienia, w rozumieniu art. 103 ust. 1 ustawy – Prawo zamówień publicznych, w postępowaniu o udzielenie zamówienia na wykonanie robót remontowych i instalacyjnych, w tym również zamówień finansowanych ze środków zewnętrznych, w szczególności z funduszy Unii Europejskiej

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
Εθνικός αριθμός μητρώου: PL
Ταχυδρομική διεύθυνση: Lipnicka 26
Πόλη: Bielsko-Biała
Κωδικός NUTS: PL225
Ταχυδρομικός κώδικας: 43-300
Χώρα: POL
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Joanna Kolaszyńska
Κύρια διεύθυνση: http://www.zgm.eu/
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/92176988-48be-4eea-83ef-f80e82b7bb6a
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
03/01/2022 12:30
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
61,000.00 PLN
Τελική αξία της σύμβασης
73,000.00 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe "CIEPŁOTECH" Kazimierz Sowa
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. 1 Maja 12a/15
Πόλη: Bielsko-Biała
Ταχυδρομικός κώδικας: 43-300
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.