Publications Office of the EU
Γαλλία-Μασσαλία: Λογιστικές υπηρεσίες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Μασσαλία: Λογιστικές υπηρεσίες

  • Δημοσιεύτηκε
    21/09/2016
  • Προθεσμία
    17/10/2016
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Conseil régional Provence-Alpes-Côte d'Azur
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79211000 Λογιστικές υπηρεσίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Areaec16
Περιγραφή

Missions comptables, fiscales et sociales pour la Spl Area-Paca pour une période de 4 années fiscales et comptables débutant le 1er janvier 2017
marché unique à tranches optionnelles.
Tranche Ferme: Intervention en matière comptable, fiscale et sociale.
Tranche optionnelle 1: Assistance au changement d'outil comptable
le pouvoir adjudicateur a décidé de ne pas lancer la consultation en lots séparés pour les motifs suivant: Il s'agit d'une mission complète.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: area Provence-Alpes-Côte d'azur: Service Marchés
Ταχυδρομική διεύθυνση: 29 Boulevard Charles Nédélec, Horaires: 8h30 à12h et 13h30 à 17h, Cs 90250
Πόλη: Marseille
Κωδικός NUTS: FR824
Ταχυδρομικός κώδικας: 13331
Χώρα: FRA
Κύρια διεύθυνση: http://achat.regionpaca.fr
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://achat.regionpaca.fr
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.