Publications Office of the EU
Γαλλία-Καγιέν: Πίνακες χαρακτήρων ή εξαρτήματα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Γαλλία-Καγιέν: Πίνακες χαρακτήρων ή εξαρτήματα

  • Δημοσιεύτηκε
    31/05/2019
  • Προθεσμία
    01/07/2019
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    02/07/2019
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Commune de Cayenne
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRY3 Guyane
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRY3 Guyane
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
30195300 Πίνακες χαρακτήρων ή εξαρτήματα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,455,716.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
5
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
19.013.P
Περιγραφή

Acquisition de tables, chaises et autres mobiliers de bureau et de cantine.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://agysoft.marches-publics.info
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με several φορείς εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
02/07/2019 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

30195300 - Πίνακες χαρακτήρων ή εξαρτήματα

30190000 - Διάφορα μηχανήματα γραφείου, εξοπλισμός και προμήθειες

39100000 - Έπιπλα

39000000 - Έπιπλα (όπου περιλαμβάνονται έπιπλα γραφείου), επιπλώσεις, οικιακές συσκευές (εκτός από συσκευές φωτισμού) και προϊόντα καθαρισμού

39160000 - Σχολικά έπιπλα

39130000 - Έπιπλα γραφείων

Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.