Publications Office of the EU
Πολωνία-Βαρσοβία: Αναλυτές αίματος - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Πολωνία-Βαρσοβία: Αναλυτές αίματος

  • Ανατέθηκαν
    13/03/2017
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL91 Warszawski stołeczny
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
38434520 Αναλυτές αίματος
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,850,000.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
570,630.00 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ZP/PN/01/2017
Περιγραφή

1.6. Przedmiotem zamówienia jest:
1.6.1. sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego: nowego w pełni zautomatyzowanego analizatora do badań immunohematologicznych z oprogramowaniem i podłączeniem systemu;
1.6.2. sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego: odczynników, materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych przeznaczonych do wykonania 360 000 badań kontroli serologicznej każdej pobranej donacji.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
1,850,000.00
Τελική αξία της σύμβασης
570,630.00 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: APR marketing Sp. z o.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Mlądzka 10
Πόλη: Warszawa
Ταχυδρομικός κώδικας: 04-136
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.