Publications Office of the EU
Τσεχική Δημοκρατία-Pardubice: Κατασκευαστικές εργασίες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Τσεχική Δημοκρατία-Pardubice: Κατασκευαστικές εργασίες

  • Δημοσιεύτηκε
    13/04/2018
  • Προθεσμία
    18/05/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    18/05/2018
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Pardubický kraj
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
8,882,700.00 CZK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Předmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy a modernizace vybraných prostor v objektu Krajského úřadu souvisejících se sálem zastupitelstva. Hlavním cílem úprav je obnova sálu a jeho modernizace nejen v pojetí vlastního vnitřního vybavení, ale nastavit moderní audiovizuální techniku, hlasovací zařízení a vše propojit s potřebným hardwarem a softwarem. Podstatnou myšlenkou je designově prostor odlehčit, zpřehlednit, otevřít a opticky zvětšit. Nosným dispozičním počinem je otočení celého uspořádání sálu o 180, čelo auditora je proti oknům. Stavba bude realizována podle projektové dokumentace zpracované společností Adam První spol. s r.o., která je přílohou zadávací dokumentace. Blíže viz ZD.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Pardubický kraj
Εθνικός αριθμός μητρώου: 70892822
Ταχυδρομική διεύθυνση: Komenského náměstí 125
Πόλη: Pardubice
Κωδικός NUTS: CZ053
Ταχυδρομικός κώδικας: 532 11
Χώρα: CZE
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Mgr. Ing. Robert Hebký
Κύρια διεύθυνση: http://www.pardubickykraj.cz/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
18/05/2018 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
8,882,700.00 CZK
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.