Publications Office of the EU
F-Levallois-Perret: Υπηρεσίες μηχανικού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

F-Levallois-Perret: Υπηρεσίες μηχανικού

  • Δημοσιεύτηκε
    15/02/2012
  • Προθεσμία
    26/03/2012
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    26/03/2012
  • Ανατέθηκαν
    04/04/2012
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Semarelp
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71300000 Υπηρεσίες μηχανικού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
750,402.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2012-01-01
Περιγραφή

Les missions de maîtrise d'oeuvre portent sur les études et la réalisation de travaux de désamiantage, de curage et de démolition de deux immeubles de bureaux sur tous leurs niveaux et terrassements, y compris sujétions liées aux éventuelles pollutions des terres.
Le périmètre d'intervention concerne:
— immeuble " danone ": situé au 51 rue Marjolin et 126 à 132 rue Jules Guesde à Levallois, l'immeuble est classé comme Immeuble de Grande Hauteur de type Ghw1. Elevé sur 3 niveaux de sous-sol à usage principal de parking privé, l'immeuble est composé d'un bâtiment IGH de 15 étages. La surface globale des planchers est de 56.175 mètres carrés,
— Immeuble " impots ": ensemble immobilier composé de 3 bâtiments interdépendants formant un "H" et élevés sur 3 niveaux de sous-sol à usage de parking privé. Les bâtiments se décomposent comme suit:
Bâtiment A situé au 136 à 142 rue Jules Guesde, élevé sur 9 étages, d'une surface approximative par niveau de 1 000 mètres carrés;
Bâtiment B: comprenant l'entrée principale depuis le 90/92 rue Baudin, élevé sur 9 étages, d'une surface approximative par niveau de 700 mètres carrés;
Bâtiment C: situé au 53 au 57 rue Marjolin, élevé sur 9 étages, d'une surface approximative par niveau de 1 000 mètres carrés.
La surface globale des planchers est de 58 374 mètres carrés.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
26/03/2012 15:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

71300000 - Υπηρεσίες μηχανικού

45000000 - Κατασκευαστικές εργασίες

Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
750,402.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Egis Batiments Management (mandataire du groupement constitué avec Arcadis)
Ταχυδρομική διεύθυνση: 4 rue Dolorès Ibarruri - TSA 90007
Πόλη: Montreuil
Ταχυδρομικός κώδικας: 93188
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.