Publications Office of the EU
Γερμανία-Κολωνία: Κοντομάνικες φανέλες και πουκάμισα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Κολωνία: Κοντομάνικες φανέλες και πουκάμισα

  • Δημοσιεύτηκε
    08/04/2022
  • Προθεσμία
    01/06/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    01/06/2022
  • Ανατέθηκαν
    28/11/2022
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Stadt Köln - 37/Amt für Feuerschutz, Rettungsdienst und Bevölkerungsschutz
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
18330000 Κοντομάνικες φανέλες και πουκάμισα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
309,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
294,054.40 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
3
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2022-0039-37-3 (vergebener Auftrag)
Περιγραφή

Rahmenvertrag über 2 Jahre mit Verlängerungsoptionen bis auf maximal 4 Jahre zur Lieferung von Poloshirts und T-Shirts.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://vergabe.stadt-koeln.de/VMPSatellite/notice/CXQ0YYRYCQ8
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
01/06/2022 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.