Publications Office of the EU
Πολωνία-Bydgoszcz: Μουσικά όργανα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Bydgoszcz: Μουσικά όργανα

  • Δημοσιεύτηκε
    19/11/2021
  • Προθεσμία
    21/12/2021
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    21/12/2021
  • Ανατέθηκαν
    27/01/2022
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Akademia Muzyczna imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
37310000 Μουσικά όργανα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
19,512.19 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
24,500.00 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ZP-PN-8/2021
Περιγραφή

wraz z futerałem transportowym MyHarp.
2. Parametry Harfy:
- Wysokość ok. 147cm
- Waga ok.13,8 kg
- Zakres strun: 38 strun od C00 ;do A36
- Zastosowane drewno: klon, buk, (obudowa), świerk (pudło rezonansowe),
- Wykończenia; mahoń, drewno wiśniowe, naturalny klon, orzech, heban,
- Struny: fluorocarbon, Kürschner© dla harfy Excalibur (C00 do D26), metalowe (C27 do A36),
- Wbudowany system nagłośnieniowy Ischell Box,
Futerał transportowy MyHarp dedykowany do wyżej wymienionej Harfy.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://amfn.ezamawiajacy.pl
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
21/12/2021 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
19,512.19 PLN
Τελική αξία της σύμβασης
24,500.00 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: MyHarp Marta Mogielnicka
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Łukasiewicza nr 11D lok.8
Πόλη: Zielona Góra
Ταχυδρομικός κώδικας: 65-012
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.