Publications Office of the EU
Κροατία-Ζάγκρεμπ: Υπηρεσίες επίβλεψης χώρου κατασκευών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Κροατία-Ζάγκρεμπ: Υπηρεσίες επίβλεψης χώρου κατασκευών

  • Δημοσιεύτηκε
    08/01/2019
  • Προθεσμία
    05/02/2019
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    05/02/2019
  • Ανατέθηκαν
    29/04/2019
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Hrvatske ceste d.o.o. Zagreb
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: HR025 Osječko-baranjska županija
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: HR Hrvatska
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71521000 Υπηρεσίες επίβλεψης χώρου κατασκευών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,700,000.00 HRK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
915,064.00 HRK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
1.126.-500/18
Περιγραφή

Kompletan nadzor nad radovima rekonstrukcije državnih cesta u Našicama i prigradskom naselju Martin: (Martin-Ul. k. Zvonimira; Našice-Ul. k. P. Krešimira IV) i državne ceste oznake DC 53 (Našice-Ul. Vatroslava Lisinskog).

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
05/02/2019 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
1,700,000.00 HRK
Τελική αξία της σύμβασης
915,064.00 HRK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Centar za organizaciju građenja d.o.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Gračanska cesta 39
Πόλη: Zagreb
Ταχυδρομικός κώδικας: 10000
Χώρα: HRV
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.