Publications Office of the EU
Γερμανία-Δρέσδη: Κατασκευαστικές εργασίες για σχολεία δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Δρέσδη: Κατασκευαστικές εργασίες για σχολεία δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης

  • Δημοσιεύτηκε
    06/03/2023
  • Προθεσμία
    12/04/2023
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    12/04/2023
  • Ανατέθηκαν
    23/05/2023
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Landeshauptstadt Dresden, GB Bildung, Jugend und Sport, Amt für Schulen
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45214220 Κατασκευαστικές εργασίες για σχολεία δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
209,389.25 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
145,442.94 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2023-401-00017
Περιγραφή

Fachlos 50: Tiefbau Medien

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
www.evergabe.de
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
12/04/2023 15:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
209,389.25 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
145,442.94 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: BAUHAUF GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση: Industriestr. 24
Πόλη: Coswig
Ταχυδρομικός κώδικας: 01640
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.