Publications Office of the EU
Γαλλία-Marne-la-Vallée: Υπηρεσίες συντήρησης φωτοαντιγραφικών μηχανημάτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Γαλλία-Marne-la-Vallée: Υπηρεσίες συντήρησης φωτοαντιγραφικών μηχανημάτων

  • Δημοσιεύτηκε
    11/10/2018
  • Προθεσμία
    12/11/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    12/11/2018
  • Ανατέθηκαν
    05/02/2019
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Communauté d'agglomération Marne et Gondoire
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
50313200 Υπηρεσίες συντήρησης φωτοαντιγραφικών μηχανημάτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
480,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2018-01-07
Περιγραφή

Consultation lancée par un groupement de commandes composé des membres suivants: mairie de Chanteloup-en-Brie, mairie de Collégien, mairie de Guermantes, mairie de Saint-Thibault-des-Vignes, SIVOM Conches Guermantes. Coordonnateur du groupement de commandes: communauté d'agglomération de Marne et Gondoire.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://www.marneetgondoire.fr/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
12/11/2018 14:00
Αγοραστές
Communauté d'agglomération de Marne et Gondoire: service commande publique
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
480,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Konica Minolta
Ταχυδρομική διεύθυνση: 365 route de Saint-Germain
Πόλη: Carrières-sur-Seine
Ταχυδρομικός κώδικας: 78420
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.