Publications Office of the EU
Ηνωμένο Βασίλειο-Λονδίνο: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ηνωμένο Βασίλειο-Λονδίνο: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης

  • Ανατέθηκαν
    14/12/2010
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
GNI (UK) Ltd
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: UKN Northern Ireland
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: United Kingdom
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
50000000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
12,860,000.00 GBP
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
10/007
Περιγραφή

The scope of this contract is to provide works and services for the surveillance and maintenance of GNI (UK) Limited North West and South North Pipeline systems.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Not applicable
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
12,860,000.00 GBP
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Scotland Gas Networks plc
Ταχυδρομική διεύθυνση: 5 Lonehead Drive, Newbridge
Πόλη: Edinburgh
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: GBR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.