Publications Office of the EU
Γαλλία-Λυών: Συσκευές ανάλυσης καπναερίων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Λυών: Συσκευές ανάλυσης καπναερίων

  • Δημοσιεύτηκε
    09/10/2020
  • Προθεσμία
    06/11/2020
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    09/11/2020
  • Ανατέθηκαν
    12/01/2021
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Métropole de Lyon
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRK26 Rhône
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRK26 Rhône
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
38432300 Συσκευές ανάλυσης καπναερίων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,700,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,083,600.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
20DP016
Περιγραφή

L'Unité de traitement et de valorisation énergétique (UTVE) de Lyon Sud est équipée de trois lignes d'incinération identiques. Elle dispose d'un système complet d'analyse des fumées rejetées à l'atmosphère conformément aux dispositions de la réglementation en vigueur et de son arrêté préfectoral d'autorisation d'exploiter. Ce système, en grande partie installé en 2005, est vieillissant et doit être remplacé.
De plus, avec la publication au Journal officiel de l'Union européenne le 3.12.2019 des conclusions sur les «Meilleures Techniques Disponibles» (MTD) pour l'incinération des déchets, l'UTVE va devoir s'équiper en complément d'analyseurs en continu de mercure, dans un délai de quatre ans à compter de cette parution.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Métropole de Lyon
Ταχυδρομική διεύθυνση: 20 rue du Lac, CS 33569
Πόλη: Lyon Cedex 03
Κωδικός NUTS: FRK26
Ταχυδρομικός κώδικας: 69505
Χώρα: FRA
Κύρια διεύθυνση: http://marchespublics.grandlyon.com
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
09/11/2020 09:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
2,700,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
1,083,600.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: SICK
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Émerainville
Ταχυδρομικός κώδικας: 77184
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.