Publications Office of the EU
Προπονητές αθλητισμού γειτονιάς Δήμος Geldrop-Mierlo - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Προπονητές αθλητισμού γειτονιάς Δήμος Geldrop-Mierlo

  • Δημοσιεύτηκε
    18/03/2026
  • Προθεσμία
    07/05/2026
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Bizob
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: NL414 Zuidoost-Noord-Brabant
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
92000000 Ψυχαγωγικές, πολιτιστικές και αθλητικές υπηρεσίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,220,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
dbaa6af9-61be-4454-91e2-417fa1a70464
Περιγραφή

Τοπικοί προπονητές αθλημάτων για τον δήμο Geldrop-Mierlo Με τον εν λόγω ευρωπαϊκό διαγωνισμό, ο οποίος διεξάγεται μέσω ανοικτής διαδικασίας, η αναθέτουσα αρχή αποσκοπεί στην επίτευξη συμφωνίας για τους τοπικούς προπονητές αθλημάτων. Ο δήμος Geldrop-Mierlo θέτει την υγεία στο επίκεντρο της πολιτικής του. Η υγεία προσεγγίζεται ευρέως, σύμφωνα με τη φιλοσοφία της Θετικής Υγείας, στην οποία δεν είναι μόνο η σωματική υγεία, αλλά και η ψυχική ευεξία, η συμμετοχή, το νόημα και η αυτοδυναμία. Η σύμβαση συνάπτεται με έναν (1) πάροχο υπηρεσιών για χρονικό διάστημα τουλάχιστον δύο (2) ετών και το πολύ έξι (6) ετών. Η ημερομηνία έναρξης ισχύος της συμφωνίας είναι η 1η Σεπτεμβρίου 2026.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://s2c.mercell.com/today/202560
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: επιτρέπονται
https://s2c.mercell.com/today/202560
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αγοραστές
Gemeente Geldrop-Mierlo
Rechtbank Oost-Brabant
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV
Μέθοδος ανάθεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Εκτιμώμενη αξία
2,220,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.